تبلیغات

باغ عمودی در فضای رستوران

۰

باغ عمودی در فضای رستوران : در بازدید از یک رستوران ،مشتریانی زمانی بیشتر علاقه مند به طعم غذا و محیط می باشند،که علاوه بر طعم غذا از فضای آن نیز لذت می بردندبه طور واضح تر به همراه غذا ،آرامش محیط نیز برایشان الویت دارد.اگرچه این واقعیت صادق است ،اما امروزه  فشار  پایداربرای محیط آرام  وبه همراه غذاهای ارگانیک افزایش یافته است و پیدا کردن فضای رستوران به همان اندازه مهم شدکه در گذشته فقط خوردن خالی غذا بود.در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد باغ عمودی در فضای رستوران بیشتر آشنا شوید.

کاربرد باغ عمودی در فضای رستوران

غذاهای خود را از کجا به دست می آورند؟ آیا آنها از مزارع محلی حمایت می کنند؟ آیا رستوران ها از تازه ترین مواد تشکیل دهنده استفاده می کنند؟ همه اینها در صورتی است که ، البته با حفظ منو می توانید غذای ارگانیک را انتخاب نمایید.

در مرحله بعد به همراه غذا،یک محیطی را که دوست دارید تجربه می نمایید،امروزه دیگر  فضای رستوران برای برخی از افراد حتی از خوردن غذا در آن نیز بیشتر الویت دارد ،افراد دیگر با توجه به زندگی ماشینی امروزه، محیط آرام بخش را بیشتر دوست دارند تا طبخ غذای عالی!

Vertical-garden2

باغ عمودی در فضای رستوران

این دیوارهای سبز چیست؟

نه،دیوارهای سبز به رنگ جدیدی اشاره نمی کنند. این کشاورزی عمودی است، و محبوبیت آن در حال افزایش است. واقعاً در چند سال بعد در رستوران های سراسر کشور ،حضور دیوارهای زنده سبز فقط رواج می یابد.

ایده های جدیدمدیران رستوران  برای جذب مشتری

از آنجا که رستوران ها اکنون در زمان فوق العاده ای وجود دارند که میهمانانشان بیش از هر زمان دیگری نسبت به آنچه مصرف می کنند نگران باشند، سرآشپزها برای تهیه تازه ترین غذاها این دیوارهای سبز را درگیر می کنند.

مهم است که سرآشپزها و صاحبان آنها بهترین کیفیت مواد را در اختیار مهمانان خود قرار دهند ،و این کار از طریق داشتن گیاهان محلی،کاهو و گلهای خوراکی در فضای رستوران آنها در حال رشد است.

دیوارهایی که شما می خواهید بخورید!

داشتن این دیوارهای سبز برای گرفتن مواد اولیه نیز به غذاهای خوش طعم تر کمک می کند. آیا شما یک کوکتل با رزماری می خواهید؟ در مورد سالاد با سبزی های رنگی مختلف چطور؟ آیا میکرو گوجه ها را بالای املت خود ترجیح می دهید؟ اکنون این امکان پذیر است به مرور، آنها دیوارهایی هستند که می توانید بخورید و واقعا آنها دیوارهایی هستند که شما می خواهید بخورید.

Vertical-garden3

باغ عمودی در فضای رستوران

این دیوارهای سبز چگونه کار می کنند؟

رستوران ها برای رشد و نگهداری این دیوارها از سیستم های رشد هیدروپونیک استفاده می کنند. سیستم های هیدروپونیک برای رشد گیاهان در محلول پر از مواد مغذی ساخته شده اند ،اما برای رشد این گیاهان نیازی به خاک نیست.

ویژگی باغ ایستاده در محیط رستوران

این سیستم ها بسیاری از موارد را که برای رستوران ها و مصرف کنندگان به طور یکسان مفید هستند انجام می دهند: گیاهان پایدار،سالم تر و عملکرد بیشتری دارند ودر مورد سموم دفع آفات نیز جای نگرانی نیست. همچنین به دلیل قابلیت استفاده مجدد از هیدروپونیک مقدار کمتری آب در جریان است.

این سیستم های در حال رشد شامل کاشت بذر،آبیاری و گرانش است. آبیاری در امتداد قسمت بالای دیوارها شروع می شود و راه خود را به پایین می رساند،با مراقبت از همه گیاهان در مسیر رسیدن به مقصد نهایی خود، سپس آب مورد استفاده مجدد قرار می گیرد و برای استفاده مجدد در چرخه آبیاری بعدی ذخیره می شود. رستوران ها از نورپردازی مصنوعی استفاده می کنند تا این گیاهان سرپوشیده رشد کنند.

Vertical-garden1

باغ عمودی در فضای رستوران

تازه بودن غذا ورضایت مشتریان رستوران !

در کنار هر چیز دیگری، مفهوم کشاورزی عمودی فضایی را ایجاد می کند که برای دیدنش جالب است. این مکالمه را ایجاد می کند و باعث می شود که میهمانان احساس راحتی کنند که اگر از گیاهان  زیبا استفاده می کنند،بقیه وعده های غذایی آنها به همان اندازه محلی تازه و به همان اندازه خوشمزه تازه است.

این روزها سرآشپزها و صاحبان رستوران واقعاً در حال گوش دادن و به روز کردن رستوران های خود برای ارائه تجربه نهایی به میهمانان خود می باشند، همچنین زمان وفاداری توسط مصرف کنندگان آنها است. آنها در حال ایجاد غذای ساده و صادقانه ای هستند که مصرف کنندگان می توانند از آن قدردانی کنند.

+ نوشته شده توسط Thesis-2018 در ، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: محوطه سازی باغ ویلا، طراحی داخلی باغ، طراحی دیوار باغ، شرکت طراحی باغ عمودی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر