تبلیغات

انواع فایبر سمنت

۰

از مشخصه های بارز ورق فایبرسمنت برد مقاومت در برابر رطوبت و عوامل جوی و همچنین مقامت خمشی و ضربه پذیری  بالاست لذا این محصول در بخش های گسترده ای از ساختمان از جمله نمای  ساختمان و همچنین دیوار های خارجی و داخلی ، کف باربر استفاده میگردد .

 

انواع فایبر سمنت

  • فایبر سمنت ساده
  • فایبر سمنت طرح چوب
  • فایبر سمنت دکوراتیو

انواع فایبر سمنت 

محل کاربرد فایبر سمنت برد ساده :

نمای ساختمان ، دیوار های داخلی و خارجی

 

محل کاربرد فایبر سمنت طرح چوب :

نمای ساختمان های ویلایی و شهری

 

محل کاربرد فایبر سمنت دکوراتیو :

نمای ساختمان ، دکوراسیون داخل و خارج ساختمان

 

فایبر سمنت ساده در نمای ساختمان :

از  این محصول می توان در نمای ساختمان های اداری ، مسکونی و تجاری استفاده  نمود طریقه نصب نمای فایبر سمنت ساده در نما به صورت درزدار  انجام میپذیرد  .

 

نمای فایبر سمنت طرح مدرن یا شمسه :

فایبر  سمنت قابلیت های بالایی در نمای ساختمان دارد که میتوان از آن در نماهای  لوکس تجاری بهره برد یکی از این قابلیت ها برش و خلق نماهای شمسه و مدرن  توسط این محصول میباشد .

فایبر سمنت ساده در دیوار داخلی و خارجی :

نصب فایبر سمنت در دیوار های داخلی و خارجی به صورت خشک Dry Wall انجام میپذیرد به صورتی که ورق های فایبر سمنت بر روی ناودانی های  گالوانیزه (استاد و رانر) نصب میگردد . این نوع دیوار از خصوصیات منحصر به  فردی از جمله سبک و ضد زلزله بودن ، نصب سریع و صنعتی ، طول عمر بالا ،  مقاوم دربرابر رطوبت و ... غیره برخوردار است.

 

کاربرد انواع فایبر سمنت برد

فایبر سمنت طرح چوب :

از فایبر سمنت برد طرح چوب میتوان در نمای ساختمان ، دکوراسیون استفاده نمود این محصول گزینه  ای ایده آل برای استفاده در نمای ساختمان های ویلایی و شهری و جایگزین چوب  طبیعی میباشد .

فایبر سمنت دکوراتیو :

این نوع فایبر سمنت برد با بهره گیری از تکنولوژی ژاپن و با روش اکسترود تولید میگردد . این محصول  دکوراتیو با تلفیق در نمای پروژه چهره ای منحصر به فرد به ساختمان شما  میبخشد .

فایبر سمنت مصالحی نوین در ساختمان سازی

       

+ نوشته شده توسط Thesis-2018 در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر